Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich, ul. Glogera 2, 02-051 Warszawa, tel.: 601 380 447, tel./fax: 22 822 02 60|info@srj.org.pl

Firma ze znakiem jakości

"LA MARQUEUSE" Sp. z o.o.


Logo firmy "LA MARQUEUSE" Sp. z o.o.

Dane kontaktowe


Dom Mody Klif ul.Okopowa 58/72 lok. 0.58
01-042 Warszawa

tel: 022/ 531 45 65

http://www.lamarqueuse.pl/
Znak jakości SRJ
Firma posiada Znak Jakości SRJ.
Przeczytaj regulamin nadawania znaku.


Opis firmy

Marka La Marqueuse powstała z myślą o celebrowaniu wyjątkowych okazji i pięknych chwil. Ceniąc sobie indywidualność każdej kobiety i podkreślając jej niepowtarzalność, założycielki – Jagoda Tarkowska i Urszula Dmowska – Gęsiorek urzeczywistniają marzenia, tworząc biżuteryjne dzieła sztuki z najwyższej jakości kruszców.

Wychodząc naprzeciw pragnieniu posiadania czegoś pięknego, a zarazem jedynego w swoim rodzaju, La Marqueuse oferuje biżuterię wykonaną w złocie próby 0.585 i 0.750 oraz platynie z kamieniami szlachetnymi. Za projekty biżuterii odpowiadają założycielki marki. Kolekcje tworzone są we własnym Atelier, pod okiem doświadczonych mistrzów jubilerstwa z dbałością o najmniejszy detal.

La Marqueuse oferuje również przegląd starej biżuterii z metali szlachetnych i profesjonalną pomoc w zakresie jej naprawy, odnawiania i gruntownej renowacji. Zatrudnieni w naszej pracowni złotnicy pomogą też w zmianach rozmiaru, oprawią kamienie oraz wykonają rodowanie. Przyzwyczajeni do ręcznej pracy – bo produkty naszej marki powstają właśnie w ten sposób – jubilerzy zadbają o najmniejsze szczegóły, przywracając biżuterii dawny blask.

Wiemy też, że bywają marzenia o posiadaniu biżuterii wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju. Dla nas są one inspiracją do kreowania unikatowych egzemplarzy tworzonych całkowicie na miarę.
Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów, wspólnie z nimi wykonujemy indywidualne projekty wymarzonej biżuterii. Doświadczenie i wiedza naszego zespołu powodują, że (raczej) nie ma życzenia biżuteryjnego, któremu nie sprostamy.


Rzeczoznawca w firmie:

Rzeczoznawca SRJ
Urszula Dmowska-Gęsiorek

Specjalizacje


Ekspert diamentów
Ekspert monet
Ekspert pereł
Ekspert wyrobów jubilerskich